1-2 klasių mokinių skaitymo konkursas

2023 04 18
| atnaujinta 2023 04 18

Balandžio 18 d. progimnazijos 1-2 klasių komanda dalyvavo Kauno rajono ir Kauno miesto ilgalaikio projekto  „Atidaus skaitymo įgūdžių lavinimo pradiniame ugdyme dirbtuvės“ skaitymo konkurse „Mokykla, draugai ir kiti reikalai…“. Ruošdamiesi konkursui vaikai perskaitė nurodytas grožinės literatūros knygas. Renginyje, kuris vyko Kauno apskrities Viešojoje bibliotekoje, komandos sprendė kryžiažodį. Atsakymai slypėjo perskaitytose knygose. Atidūs skaitytojai, Augustė Augaitytė (1a), Motiejus Marcinkevičius (1a), Adomas Kymantas (2a), Emilė Martinaitytė (2b), puikiai išsprendė kryžiažodį. Sveikiname komandą laimėjus I-ąją vietą. Mokinius paruošė mokytojos Raimonda Skužinskienė, Asta Maslauskienė, Lina Kaminskienė. Smagu, kad auga smalsūs, atidūs jaunieji skaitytojai!