1 ir 2 vietos kultūrinio orientavimosi konkurse „Miesto paveikslas nuo Žaliakalnio“

2023 05 17
| atnaujinta 2023 05 19

Gegužės 10 d. Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla organizavo projekto ,,Ten, kur mano namai“ 5-12 kl. mokinių kultūrinio orientavimosi konkursą ,,Miesto paveikslas nuo Žaliakalnio“, kuriame dalyvavo 56  šeštų – aštuntų klasių progimnazijos mokiniai. Viso 19 komandų.  Renginio tikslas – skatinti mokinius geriau pažinti Žaliakalnio  mikrorajoną, formuoti jo kultūrinį įvaizdį, atkreipiant dėmesį į vietovės išskirtinumą, jungiant inovatyvumą ir tradicijas. Konkurso dalyviai, naudodamiesi Achtionbound kompiuterine programa, ieškojo kultūros, istorijos bei gamtos objektų esančių Žaliakalnyje, atsakė į klausimus, atliko kūrybines užduotis. Sėkmė  lydėjo  dvi komandas:  Rūta Švėgždaitė, Meda Laucevičiūtė ir Agnė Levišauskaitė  užėmė 1-ąją vietą, Nedas Najulis, Laurynas Tamašas, Ignas Kalėda 2-ąją  vietą . Sveikiname ir džiaugiamės nugalėtojais ir prizininkais! Mokinius konkursui paruošė etikos mokytoja Birutė Dindaitė- Mikalajūnė ir istorijos mokytoja metodininkė Daiva Sinkevičienė. Dėkojame už pagalbą lydint gausų būrį socialinei pedagogei metodininkei Astai Milbutienei.