Studentų užsieniečių praktika

2023 05 20
| atnaujinta 2023 05 20

Gegužės 10 – 19 dienomis Sveikatos psichologijos studentai Oskaras ir Ernestas mūsų progimnazijoje atliko ugdymo psichologijos praktiką. Oskaras yra atvykęs iš Suomijos, Ernestas kilęs iš Trakų, tačiau ilgus metus gyveno ir mokėsi Izraelyje. Abu studentai šiuo metu mokosi tarptautinės Sveikatos psichologijos studijų programos Lietuvos sveikatos mokslų universitete III kurse. Praktikos metu studentai ne tik mokėsi iš mūsų psichologės darbo mokykloje, tačiau ir patys organizavo bei vedė veiklas mokiniams. Studentų užsiėmimai buvo integruoti į anglų kalbos pamokas. Pamokas studentai vedė anglų kalba ir kvietė mokinius kalbėti jiems svarbiomis temomis. Mokiniai atliko paskirtas užduotis ir kalbėjo apie savo jausmus bei santykius su kitais mokiniais angliškai. Po užsiėmimų studentai džiaugėsi galėję patobulinti praktinio darbo įgūdžius, dėkojo už šiltą priėmimą ir pagalbą mokantis. Mūsų progimnazijos mokiniai taip pat po pravestų pamokų jautėsi džiaugsmingai, gerai praleido laiką, jiems patiko kalbėtis apie savo jausmus angliškai, jie dalinosi, jog ateityje norėtų daugiau tokių pamokų. Tikimės, kad ir toliau galėsime tęsti bendradarbiavimą su tarptautinių studijų studentais ir paįvairinsime mokomuosius dalykus mūsų progimnazijoje. Studentų praktikoms vadovauja progimnazijos psichologė Agnė Kuprėnienė.