4c klasės mokiniai dalyvavo respublikinėje 1-8 klasių mokinių informacinių technologijų konferencijoje ,,Informiko žinių forumas 2024″

2024 03 04
| atnaujinta 2024 03 04
Vasario 27 d. 4c klasės mokinė Aurilė Legkauskaitė, Amanda Šablinskaitė, Ieva Kubiliūtė ir Emilija Burbulytė dalyvavo respublikinėje 1-8 klasių mokinių informacinių technologijų konferencijoje ,,Informiko žinių forumas 2024″, kurią organizavo KTU Informatikos fakultetas ir Erudito licėjus. Dirbdamos komandoje, naudojant kompiuterines programas, mokinės paruošė projektą ,,Legendos”, kuris buvo puikiai įvertintas renginio dalyvių. Visus projektus vienijo informacinių technologijų pritaikymas su lietuvių kalba, istorija, mitologija ar kitaip su Lietuva siejanti sritis.
  Tai buvo smagus laikas pasidalinti savo gebėjimais ir žiniomis.