6 – 12 KLASIŲ MOKINIŲ KULTŪRINIO ORIENTAVIMOSI KONKURSAS ,,MIESTO PAVEIKSLAS GATVĖS MENE“

2022 11 22
| atnaujinta 2022 11 22

Lapkričio 16 d. keturios 6-7 klasių mokinių komandos dalyvavo Kauno m. mokyklų projekto „Ten, kur mano namai“ 6-8 kl. mokinių kultūrinio orientavimosi konkurse „Kauno miesto spalvos“, susipažino su įspūdingais socialiai aktualiais Kauno gatvių meno darbais, pastatų sienas puošiančiais piešiniais, keičiančiais miesto veidą. Konkurso dalyviai, naudodami achtionbound ir google maps vietovės paieškos programas, atliko užkoduotas užduotis, susijusias su Laikinosios sostinės kultūra, menu ir istorija. Tarp 44 dalyvavusių komandų Rokas Stanevičius, Benediktas Sakalauskas, Justas Štuikys, Kornelijus Tarutis (7a kl.) konkurse užėmė 4-ąją  vietą. Martynas Švėgžda, Šarūnas Juodenis, Aivaras Sadychovas , Paulius Mažeika (6c kl. ) ir Timotiejus Pehk-Ivaščenko, Haris Čipinis, Oskaras Vorotinskas (6d kl.) – 5ąsias vietas.  Mokinius konkursui paruošė istorijos mokytoja Daiva Sinkevičienė.