8 žingsniai supratimo link

2024 04 04
| atnaujinta 2024 04 04

Europos disleksijos asociacijos duomenimis, apie 15 ar daugiau procentų žmonių turi disleksiją, dažnai šis sutrikimas neatpažįstamas, o mokyklose vaikai, turintys disleksiją, tiesiog „nurašomi“, nors užtektų tik pakoreguoti užduotis.

Tėvai, auginantys disleksikus vaikus, pasakoja skaudžias istorijas, kai supratimo ir pagalbos nesulaukę vaikai palūžta. Mūsų progimnazija dalyvauja Lietuvos įtraukties švietimo centro Modelio išbandyme ir teikia ugdymą bei pagalbą mokiniams, turintiems specifinių mokymosi (skaitymo ir/ar rašymo) sutrikimų. Balandžio 3 d. progimnazijoje vyko susitikimas su „Disleksijos centro“ įkūrėja Jurgita Pociene, kuri papasakojo apie 8 žingsnius supratimo link ugdant disleksikus mokinius ir suteikė progimnazijos mokytojams daug tikslingos informacijos.