Projekto ,,Ten, kur mano namai“ 6 – 8 klasių mokinių kultūrinio orientavimosi konkursas ,,Miesto paveikslas gatvės mene“

2021 10 26
| atnaujinta 2021 10 27

Spalio 20 d. 6-8 klasių mokiniai naudodamiesi Actionbound programa, dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų projekto ,,Ten, kur mano namai“ kultūrinio orientavimosi konkurse ,,Miesto paveikslas gatvės mene“.

Kauno Algio Žikevičiaus Saugaus vaiko mokyklos organizuoto konkurso tikslas – formuoti požiūrį į kultūrinį miesto įvaizdį, atkreipiant dėmesį į darbų išskirtinumą, jungiant inovatyvumą ir tradicijas, tobulinti informacinių technologijų taikymo praktikoje gebėjimus.

Sveikiname 6a klasės komandą – Stanevičių Roką, Balevičiūtę Mėtą, Jankauską Eriką ir Tarutį  Kornelijų – iš 27 dalyvavusių komandų užėmusią 2-ąją vietą. Mokiniams įteikti Kauno m. Švietimo skyriaus diplomai bei organizatorių prizai. Džiaugiamės aštuntokų komandomis, užėmusiomis 4-ąją ir 6-ąją vietas. Mokinius konkursui paruošė istorijos mokytoja Daiva Sinkevičienė