Dalyvavimas NASA misijoje „Pasiruoškite paleidimui“

2021 12 02
| atnaujinta 2021 12 02

Kūrybinės fizikos būrelio „Eksperimentas“ vyresniųjų klasių  mokiniai ir fizikos mokytoja metodininkė Rasa Oželienė dalyvavo  STEAM tyrinėjimų serijoje „Pasiruoškite paleidimui“ su NASA. STEAM mokymasis pasiekė naujas aukštumas! LEGO® Education susivienijo su NASA ir Artemis I (liet. Artemidė I) komanda, kad moksleiviai ir mokytoja galėtų sudalyvauti STEAM mokymosi serijoje, kuri tiesiogine to žodžio prasme – už šio pasaulio ribų. Pasiruoškite paleidimui – tai Artemis I misijos į Mėnulį technologijų, STEAM koncepcijų ir karjeros galimybių tyrimas. Mokytoja su savo mokiniais prisijungė prie visiškai naujos ir unikalios LEGO® kosmoso komandos ir jų Artemis I komandos kolegų ir 10 savaičių dalyvavo interaktyvaus skaitmeninio mokymosi kelionėje. Kiekvienos misijos metu mokiniai atsidūrė NASA inžinierių, mokslininkų ir, žinoma, astronautų vietoje. Per atviras pamokas mokiniai įgijo praktinių įgūdžių ir išsprendė panašias problemas, su kuriomis susiduria Artemis I komanda.Padėka už dalyvavimą NASA misijoje „Pasiruoškite paleidimui“