„PALESTRA” bėgimas 2022

2022 03 16
| atnaujinta 2022 03 16

Š.m. kovo 7-10 dienomis Kauno miesto mokyklose vyko  „PALESTRA“ bėgimo varžybos,  skirtos Lietuvos Kovo 11-osios Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Bėgimą Kauno Žaliakalnio progimnazijoje tarp 5 – 6 klasių mokinių atskirų mergaičių ir berniukų grupių organizavo mokytojai Brigita ir Aleksandr. Varžybų tikslas yra per sportą ugdyti pilietišką ir aktyvų žmogų bei populiarinti „Palestra“ bėgimą, kaip puikią fizinio ugdymo priemonę. Ačiū visiems dalyviams ir sveikiname prizinių vietų nugalėtojus. Mergaičių grupė: 1 vieta – Estela Klevinskaitė 5c kl.; 2 vieta – Sofija Bieliūnaitė 6d kl.; 3 vieta – Eliza Šiškutė 5d kl. Berniukų grupė: 1 vieta – Jokūbas Kirbutas 6c kl.; 2 vieta – Aidas Čiegis 5b kl.; 3 vieta – Matas Jecevičius 5c kl.