Kaunas 2022 Europos kultūros sostinė

2022 03 25
| atnaujinta 2022 03 25

Kauno Žaliakalnio progimnazija jungiasi prie Kaunas 2022 Europos kultūros sostinė iniciatyvų. Kviečiame Jus, mūsų progimnazijos bendruomenės narius dalyvauti akcijoje „Aklas pasimatymas su knyga“.

Jei namuose turite perskaitytų knygų, kurios paliko gilų įspūdį ir suteikė galimybę pamąstyti, nusijuokti, pasimokyti gal net nubraukti ašarą, tuomet Jūs galite dalyvauti akcijoje „Aklas pasimatymas su knyga“.

Kaip tai padaryti?

• Supakuokite knygas į žurnalą, laikraštį, vyniojamą popierių ar kitą medžiagą, kad nesimatytų knygos viršelio ir pavadinimo.
  • Užrašykite trumpą žinutę, citatą, palinkėjimą kuri būtų susijusi su dovanojama knyga.
  • Ir iki BALANDŽIO 23 d. knygą įdėkite į dėžę, kuri yra pastatyta Žaliakalnio progimnazijoje (I aukštas
  • , šalia sekretoriato).
  • Gegužės 7 dieną visos Kauno mieste dovanotos knygos nuguls į meninę instaliaciją, kuri daugeliui žmonių suteiks galimybę patirti skaitymo džiaugsmą.

Daugiau informacijos apie akciją galite rasti https://www.kvb.lt/is-naujienos/knyga/12466-aklas-pasimatymas-su-knyga-sentimentaliems-literaturiniams-pojuciams

Aklas pasimatymas su knyga – viena iš Kauno apskrities viešosios bibliotekos projekto „Mistinė pažintis“ veiklų. Šis projektas yra Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022 programos dalis.