Išvyka į valstybės pažinimo centrą

2022 04 15
| atnaujinta 2022 04 15

„Neklausk, ką tau gali duoti valstybė, klausk, ką tu gali jai duoti“ (Džonas Kenedis)

Balandžio 8 d. 8a ir 8b klasės mokiniai lankėsi Valstybės pažinimo centre. Per edukacinius užsiėmimas, dirbdami komandose, mokiniai ieškojo atsakymų klausimus: kaip skirtingose pasaulio valstybėse tampama piliečiu, kokios mūsų įstatymu apibrėžtos teisės ir pareigos, kaip kiekvienas iš mūsų gali aktyviai įsitraukti į valstybės kūrimą ir tapti aktyviu piliečiu. Mokiniai tyrinėjo ekspozicijos turinį, susipažino su iškiliausiomis asmenybėmis, biudžeto sandara, tarptautinio bendradarbiavimo ypatumais.

Po veiklų Valstybės pažinimo centre, mokiniai aplankė Vilniaus senamiestį, susipažino su unikaliu Vilniaus senamieščio kultūros paveldu, pastatų ir kiemų formavimosi raida.

Laikas prabėgo akimirksniu, nes buvo įdomu, smagu ir naudinga!