Akcija „Aš – tavo draugas“

2022 09 19
| atnaujinta 2022 09 19
Kiek daug nerimo pirmą kartą žengiant į progimnaziją. Čia pasitinka naujos erdvės, nepažįstami draugai, pirmoji mokytoja ir daugybė naujų taisyklių. Kaip jas išmokti? Progimnazijos vyresnieji mokiniai savo kultūringu pavyzdžiu, aiškiais pasakojimais pirmokams padeda įveikti kilusius iššūkius. 4a kl. mokytojas metodininkas Albinas Kaluževičius ir 1b kl. mokytoja Miglė Piličiauskaitė suorganizavo akciją „Aš – tavo draugas“. Tai ketvirtokų pasidalijimas patirtimi su pirmokėliais apie elgesį pertraukų metu dėl pačių mokinių saugumo. Akcijos dalyviai įgijo naujų patirčių, susirado naujų draugų. Smagu padėti draugui. Gera matyti, kad net ir po akcijos mokiniai palaiko glaudų ryšį, pasitaria ir pasikalba vieni su kitais ne tik saugumo klausimais. Mokytojai Albinas ir Miglė dėkoja visiems akcijos dalyviams ir linki būti saugiems visur ir visada.