Akcija „MES SU TAVIMI, UKRAINA!”

Šiandien visų mintys ir palaikymas skirtas Ukrainai. Progimnazijos mokiniai simboliais, Ukrainos vėliavos spalvomis puoštomis  pintomis apyrankėmis, projektiniais darbais „Ką žinome apie Ukrainą” išreiškė palaikymą agresiją patiriančiai šaliai. Mes su Tavimi, Ukraina!

Dalyvaujamojo biudžeto dirbtuvės

Vasario 28 d. – kovo 2 d. mūsų progimnazijos Mokinių tarybos atstovai dalyvavo „Dalyvaujamojo biudžeto dirbtuvėse“, kurias organizavo „Transparency International“ Lietuvos skyrius. Vyko 3 užsiėmimai: „Viešasis kalbėjimas: idėja ir žinutė“

Saugesnio interneto mėnuo

Vasario mėnesį progimnazijoje vyko veiklos, skirtos Saugesnio interneto dienos minėjimui. Per klasės valandėles buvo aptariamas saugus elgesys internete, 1-4 klasių mokiniai piešė piešinius, 5-6 klasių  mokiniai – plakatus tema: „Junkis,

3D spausdintuvai

Žaliakalnio progimnazija įsigijo 3D spausdintuvus, kuriuos naudoja per technologijos pamokas ir neformalųjį mokinių ugdymą. Mokiniai turi galimybę įgyti ir tobulinti adityvios gamybos įgūdžius, kurie bus reikalingi ateityje. Džiaugiamės, kad mūsų

Sveikiname

Sveikiname 8a klasės mokinį Juozą 70-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Kauno miesto 9- tų klasių etapo III-osios vietos nugalėtoją. Mokinį ruošė matematikos mokytoja ekspertė Birutė.

Visuotinė istorijos pamoka Ukrainos palaikymui

Mūsų progimnazija vasario 28 d. (pirmadienį) 8.00 val. jungiasi prie visuotinės istorijos pamokos Ukrainai palaikyti. Nuotolinę pamoką stebėti galėsite paspaudę šią nuorodą: https://bit.ly/3viDzfJ Palaikykime Ukrainą savo susitelkimu ir vienybe! Dalinamės informacija:

Tarptautinė KINGS olimpiada 2021 ruduo

Mūsų progimnazija pasiekė puikių rezultatų mokinių neformaliojo ugdymo konkursuose ir yra viena iš 200 aktyviausių Lietuvos mokyklų KINGS olimpiadų 2021 rudens semestre. Aukšti progimnazijos rezultatai – gabių ir aktyvių mokinių,