Didžiausia nuotolinė pamoka „Mokonomika“

2023 03 09
| atnaujinta 2023 03 09

Kovo 9 d. mūsų progimnazijos 1-8 klasių mokinius bei mokytojus subūrė žinių šventė „Mokonomika“.

Atradėjams (1-4 klasių mokiniams) plaukimo ekspertė Simona Sigariova paruošė plaukimo treniruotę, Monika Tindžiulytė – emocinio intelekto dirbtuves. Jekaterina Zibireva ir Aistė Jurė papasakojo, kaip galima pakeisti pasaulį ir pasiekti, kad suaugusieji klausytų. Su atradėjais knygų istorijomis dalinosi rašytojas Tomas Dirgėla, „Robotikos akademijos“ įkūrėjas Kristijonas Vasiliauskas  kartu su mokiniais programavo robotus.

Kūrėjai (5-8 klasių mokiniai) susitiko su Lietuvos moksleivių robotikos komanda „Lithuanica X“ ir vaizdo kanalo „Darius Žaidžia“ kūrėju, kurie papasakojo, kaip inovacijos keičia mūsų mokymosi įpročius. Su vienu iš žinomiausių gamtos fotografų Mariumi Čepuliu paklajojo po Lietuvos gamtos ateitį, o dr. Gytis Dudas narpliojo virusų istorijas. Portalo LRT.lt vyr. redaktoriaus pavaduotoja Aleksandra Ketlerienė pakvietė pažvelgti, kas slepiasi kitoje ekrano pusėje. Finansų instituto vadovė Jūratė Cvilikienė įrodė, jog tvariems finansams ateityje burtažodžių nebereikės.

Po „Mokonomikos“ pamokos vyko refleksija: mokiniai grupėse aptarė įspūdžius ir paruošė pristatymus.