Didžioji 3b klasės nuotolinė pamoka „ Vaikai vaikams”

2021 01 29
| atnaujinta 2021 08 28

3b klasės mokiniai, tėveliai ir mokytoja Edita Ružinskienė nusprendė vienos dienos pamokas organizuoti kitaip.

Vaikai susiskirstė pagal pasiūlytas temas. Kelias dienas turėjo pasiruošti ir dirbti grupėse. Nebuvo lengva, bet čia mums labai padėjo tėveliai. Šiai veiklai reikėjo gilinti IKT žinias. Mūsų penktadienio rytas prasidėjo stebuklais! Įvairūs pasakojimai, skaidrės, filmukai pagyvino mokinių pristatymus. Gamtininkai atskleidė daug naujos informacijos apie gyvūnus ir augalus, įdomių faktų pateikė tikslių faktų žinovai. Spalvų tyrinėtojai ne tik pasakojo apie spalvas ir jų derinius, bet ir mokė kaip įsiminti vaivorykštės spalvas. Pertraukėlių metu – šokome Hip Hopo stiliumi.

Visi mokiniai turėjo galimybę pabūti mokytojais, užduoti klausimus, pateikti išvadas.

Nuotaika puiki, nes mums pavyko!