Draugiška socialinio-emocinio ugdymo olimpiada ,,Dramblys“

2021 04 14
| atnaujinta 2021 08 27

VšĮ „Pozityvaus ugdymo institutas“, Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacija, VšĮ „Šiuolaikinių inovacijų diegimo ir kompetencijų ugdymo centras” kovo mėnesį organizavo edukacinį renginį „Draugiškoji socialinio- emocinio ugdymo olimpiada „Dramblys“ darželinukams, pradinukams ir 5-8 klasėms“. Olimpiadoje dalyvavo ir mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniai. Olimpiados metu buvo siekiama ugdyti 5 pagrindines socialines- emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius, atsakingų sprendimų priėmimą. Atliekant įvairias užduotis ir žaidžiant žaidimus mokiniai mokėsi dalintis, bendrauti ir bendradarbiauti, spręsti problemas, puoselėti draugiškus santykius. Džiugu, kad olimpiada „Dramblys“ mokiniams suteikė daug smalsumo, apmąstymo, laimės akimirkų ir sutvirtino mokinių draugišką tarpusavio ryšį.