Edukaciniai užsiėmimai „Fizinis aktyvumas virtualioje realybėje“

2021 10 12
| atnaujinta 2021 10 17

Š.m. spalio 7 d. 5 b klasės mokiniai su klasės vadove Brigita Dudone dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose: „Fizinis aktyvumas virtualioje realybėje“ Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje ir šiaurietiško ėjimo užsiėmimas „ Žingsniuok“ – Kleboniškio miške. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti inovatyvias aktyvaus laisvalaiko formas su: „iMO-LEARN“ klubais; „Xbox one“ ir Kinect konsolėmis; interaktyvia žaidimo aikštele „Lū“, o vėliau paprastą pasivaikščiojimą pavertėme efektyvesniu ir naudingesniu fizinei ir emocinei sveikatai. Mokiniai išmoko taisyklingo šiaurietiško ėjimo technikos ir aktyviai praleido laisvalaikį atlikinėdami įvairias užduotis. Buvo ugdoma mokinių fizinės ypatybės – kūrybiškumas ir atmintis, tobulinami komandinio darbo įgūdžiai ir be abejo labai linksmai praleistas laikas.