Futbolo turnyras Babtuose

2022 12 18
| atnaujinta 2022 12 19

Futbolo turnyras Babtuose.

Gruodžio 10 d. Žaliakalnio progimnazijos 1-4 klasių mokinių futbolo komanda dalyvavo Kalėdiniame vaikų futbolo turnyre. Mūsų komanda rungtyniavo su FK “Babtai/KRSM, „Savingiukas“(Kaišiadorys), FK „Garliava A, FK „Garliava B, „Aleksotas/Kudirkučiai“, VJFC „Aleksotas 2012“, FK „Vilkija“, FK „Kulautuva“, FK „Kėdainiai“. Komanda iškovojo trečią vietą. Rezultatyviausia turnyro žaidėja, devyni įvarčiai, pripažinta 3a klasės mokinė Eva Petkevičiūtė. Ji tapo ir geriausia mūsų komandos žaidėja. Trečiosios vietos nugalėtojais tapo: Eva Petkevičiūtė (3a kl.), Sergej Nikitiuk (5a kl.), Danas Jasevičius (4b kl.), Kajus Labalaukis (4b kl.), Gvidas Mackevičius (4b kl.), Judita Briedytė (4c kl.), Vilius Jurgelėnas (3c kl.), Una Zaleckytė (3c kl.), Arminas Mackevičius (2a kl.), Ignas Briedis (1a kl.), Dovydas Mockus (1a kl.), Joringis Gumbrys (1b kl.).

Labai dėkojame vaikų tėveliams už pagalbą vežant vaikus į turnyrą ir už karštą palaikymą varžybų metų.