Grožio ir harmonijos popietė senjorams „Pavasaris ir grožis“

2023 04 28
| atnaujinta 2023 04 28

Artėja Motinos diena. Gražiausias pavasario mėnuo. Metas, kai kiekviena moteris, patyrusi gyvenime gyvybės stebuklo dovaną, jaučia tankiau plakančią širdį.

Be galo gražu ir gera, kad Žaliakalnio progimnazijoje vyko grožio ir harmonijos popietė „Pavasaris ir grožis”. Karaliaus Mindaugo profesinio centro dėstytojos ir studentai mūsų bendruomenės senjores puošė, gražino, o rankų masažas suteikė daug ramybės. Smuiko virtuozas Michailas Bolšunas virpino sielas, savo eiles skaitė progimnazijos mokytoja – poetė Irena Straukienė. Senjorių ansamblis „Gaida“ ir vadovas Arvydas Paulauskas džiugino savo dainomis. Prie pavasariškos nuotaikos prisijungė Žaliakalnio bendruomenės organizacija „Pelėdų kava“ vaišindama visus gilių kava.

Mes džiaugiamės, kad  buvo sukurta puiki atmosfera ir popietė, iššaukusi net ir džiaugsmo ašarą. Tikimės, kas šis renginys taps tradiciniu progimnazijoje.