Ilgalaikis tarpinstitucinis STEAM projektas ,,Bendrauju, tyrinėju, mokausi, kuriu”

2023 10 16
| atnaujinta 2023 10 16

Kai už lango ruduo, visur siaučia bakterijos ir virusai, būtina saugoti savo sveikatą. O vienas iš būdų ją saugoti – dažnai ir tinkamai plautis rankas. Šiuo tikslu 3b klasės mokinės Rusnė ir Lėja kartu su logopede Diana Šukiene ir mokytojo padėjėja Astra Taletavičiene svečiavosi Prano Daunio ugdymo centre ir vykdė ilgalaikio tarpinstitucinio STEAM projekto ,,Bendrauju, tyrinėju, mokausi, kuriu” tęsinio veiklą ,,Eksperimentai su vandeniu, muilo gamyba”. Mokiniai žiūrėdami filmuką sužinojo, kokia muilo reikšmė higienai ir patys pasigamino spalvotų ir kvepiančių surinktomis žolelėmis muiliukų. Bendravo ir sprendė kryžiažodžius, o po visų darbų atsipalaidavo sensoriniame kambaryje.