Iniciatyva “Dalyvaujamasis biudžetas Kauno Žaliakalnio progimnazijoje“

2021 03 08
| atnaujinta 2021 08 28

Kovo 10 d. progimnazijoje 5-8 kl. mokiniams vyko pirmasis iniciatyvos“Dalyvaujamasis biudžetas Kauno Žaliakalnio progimnazijoje“ susitikimas su „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atstovėmis Ieva Kimontaite ir Deimante Žemgulyte.

Pagrindinis iniciatyvos tikslas – įgyvendinti dalyvaujamąjį biudžetą Kauno Žaliakalnio progimnazijoje, kuris taptų dar vienu geruoju pavyzdžiu Lietuvoje, kai mokiniai yra įtraukiami į viešųjų sprendimų priėmimą ir prisideda prie progimnazijos biudžeto dalies paskirstymo.

Mokiniai sužinojo apie tvaraus biudžeto sudarymą, lėšų paskirstymą, skaidrumą, susipažino su dalyvaujamojo biudžeto eiga ir taisyklėmis, siūlė idėjas, kurias būtų galima įgyvendinti progimnazijoje už skirtus 500 Eur. TILS apibendrino ir sugrupavo pateiktas idėjas, kurias mokiniai galės aptarti per klasės valandėles ir išrinkti įdomiausias.

Visas pasiūlytas mokinių idėjas galėsite pamatyti progimnazijos svetainėje.