Kalėdinis futbolo turnyras Babtuose

2021 12 06
| atnaujinta 2021 12 07

Gruodžio 4d. Žaliakalnio progimnazijos 1-2 klasių mokinių futbolo komanda dalyvavo Kalėdiniame turnyre ir rungtyniavo su Babtų gimnazijos, Kaišiadorių sporto mokyklos ir Kauno futbolo klubo „Vyčio“ komandomis. Sveikiname mūsų komandą, iškovojusią trečiąją vietą ir  laimėjusią taurę. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Kristupas Burbulis (2c klasė), kuris buvo  apdovanotas individualiu prizu.  Kitiems komandos nariams: Armandui Kavaliauskui (2c klasė), Nueliui Paurai (2c klasė), Emilijai Burbulytei (2c klasė), Unai Zaleckytei (2c klasė), Neilui Mockui (2c klasė), Lukui Jakuboniui (3c klasė) ir Rusnei Jakubonytėi (1c klasė) įteikti medaliai.

Dėkojame vaikų tėveliams už pagalbą nuvežant vaikus į turnyrą ir už karštą palaikymą per varžybas.