„Kalėdų stebuklo belaukiant“

2022 12 27
| atnaujinta 2022 12 27

Advento laikotarpis – geriausias laikas pamąstyti apie tai, kas mums svarbu, ką galime duoti vieni kitiems. Lapkričio 28 – gruodžio 23 d. 1a klasės mokinių tėveliai dalyvavo advento skaitiniuose „Kalėdų stebuklo belaukiant“. Tėveliai skaitė vaikams pasirinktas Kalėdų pasakas. Jaukiai susėdę  prie advento vainiko ir degančių žvakių mokiniai klausė istorijų apie Kalėdas. Kiek vėliau aptarė išgirstas pasakas, atliko užduotis, vaidino, šoko, dainavo, vaišinosi gilių kakava ir skanėstais. Paskutinę dieną prieš atostogas mokiniai sulaukė ypatingos staigmenos. Į klasę nešinas dovanų maišu atskubėjo Kalėdų Senelis. Dėkojame mokinių tėveliams, prisidėjusiems prie šv. Kalėdų laukimo. Geri poelgiai suteikia daug džiaugsmo, tačiau pati geriausia dovana – tai laikas, praleistas kartu.