Kauno Žaliakalnio progimnazija kartu su LŠĮC  kurs modelį, skirtą specifinių mokymosi (skaitymo ir/ar rašymo) sutrikimų turintiems mokiniams

2023 09 28
| atnaujinta 2023 09 28

Mūsų progimnazija yra viena iš šešių Lietuvos mokyklų, kurios 2023-2024 m. dalyvauja Lietuvos įtraukties švietime centro organizuojamame „Specifinių mokymosi (skaitymo ir/ar rašymo) sutrikimų turinčių mokinių įtraukties ugdymo procese modelio” išbandyme. Modelio įgyvendinimo metu  siekiama įvertinti naujo ugdymo modelio praktinį efektyvumą ugdant mokinius, turinčius specifinius (skaitymo ir/ar rašymo) sutrikimus. Ugdymas ir pagalba apima  mokinių individualių poreikių pažinimą, ugdymo turinio pritaikymą atliepiant individualius poreikius.

Progimnazijos pavaduotoja ugdymui  Rūta Barkauskienė, logopedė Diana Šukienė, pradinių klasių mokytoja Vilija Skystimaitė, lietuvių kalbos mokytoja Ramunė Aleknavičiūtė  ir visa bendruomenė reikšmingai prisidės prie nacionalinio lygmens įtraukios, visų mokinių mokymosi poreikius tenkinančios, aplinkos kūrimo, mokinių ugdymo proceso tobulinimo. Tikimės, kad  LĮŠC padovanotos  priemonės motyvuos mokinius.

Džiaugiamės galėdami ne tik mokytis, bet ir dalintis gerąja patirtimi su kolegomis iš visos Lietuvos.