Kaziuko mugė!

2023 03 04
| atnaujinta 2023 03 04

Kovo 3 d. progimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė. Renginį pradėjo mokytoja Asta kartu su muzikos mokytoja Jūrate, kurios visus susirinkusius kvietė pašokti ir padainuoti. Po to prasidėjo prekyba. Prekystaliai linko nuo įvairiausių skanumynų ir dirbinių. Jaunieji prekybininkai kvietė ne tik apžiūrėti, bet ir įsigyti įvairiausių kepinių, papuošalų, suvenyrų. Mokiniai susipažino ne tik su mugės tradicijomis, bet ir mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti.

Mugėje lankėsi ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai, seneliai. Visi susirinkę galėjo pasivaišinti namine duonos gira bei kepta duona. Žaliakalnio bendruomenės „Pelėdų kava“ atstovės vaišino gilių kava, o socialinės dirbtuvės „Gyvenimo vartai“ pristatė savo veiklą. Dėkojame visiems atvykusiems ir buvusiems kartu!