Konferencija „Edukacija Baltijos šalyse“

2023 02 20
| atnaujinta 2023 02 20

Vasario 8 d. Kauno Žaliakalnio progimnazijoje vyko konferencija tema „Edukacija Baltijos šalyse.“

Lapkričio 3-4 dienomis progimnazijos mokiniams buvo organizuota pažintinė – tiriamoji geografijos – fizikos – matematikos praktika Baltijos valstybėse, per kurią mokiniai ne tik aplankė Latviją ir Estiją, bet ir mokėsi pažinti bei atpažinti kraštovaizdžio reljefo elementus; atlikto įvairius matavimus (orų, atstumų, aukščių, greičio, laiko ir kt.), fiksavo rezultatus, taikė skaičiavimus ir grafinį vaizdavimą.

Per konferenciją mokiniai progimnazijos bendruomenei pristatė apibendrintus praktikos rezultatus ir pasidalino įgytomis žiniomis ir patirtais įspūdžiais.

Dėkojame mūsų mokytojoms Ingai Kelpšei, Rasai Oželienei ir Ingridai Insodienei už  galimybę mūsų progimnazijos mokiniams tyrinėti ir praktiškai pritaikyti įgytas žinias.