Lietuvos mokytojas 2023

2023 03 03
| atnaujinta 2023 03 03

Portalas lrytas.lt trejus metus kvietė visuomenę siūlyti savo mokytojus šauniausiųjų rinkimuose, taip parodant jiems dėmesį ir dėkojant už svarbų darbą. Todėl rinkimai virto projektu „Lietuvos mokytojas 2023“. Kovo 1 dieną iškilminga apdovanojimų ceremonija vyko Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje auloje, kurios metu paskelbti nugalėtojai aštuoniose kategorijose.
Projekte dalyvavo 560 mokytojų iš visos Lietuvos, sulaukta daugiau pusės milijono palaikymo balsų.

Mūsų progimnazijos istorijos mokytoja metodininkė Daiva Sinkevičienė tapo viena iš 3-jų pagrindinio ugdymo kategorijoje nugalėtojų.

Kovo 2 dienos rytą progimnazijos fojė šurmuliavo. Mokytoją Daivą susirinko pasveikinti gausus būrys progimnazijos bendruomenės narių – mokytojų, mokinių, mokinių tėvų bei buvusių mokinių. Džiaugiamės ir didžiuojamės Kolegės pasiekimais!