Literatūrinės knygų veikėjų eitynės „Būk personažas“

2023 05 14
| atnaujinta 2023 05 14

Gegužės 12 d. progimnazijos pradinukai dalyvavo Maironio lietuvių literatūros muziejus organizuotose knygų veikėjų eitynėse „Būk personažas“. Šis renginys yra vaikų knygų festivalio „Gyvos raidės“ dalis. Eitynės vyko nuo istorinės Prezidentūros sodelio iki Maironio lietuvių literatūros muziejaus. Vaikų eitynes vedė Anzelmo Matučio personažas Drevinukas, kartu buvo ir Martyno Vainilaičio mitologinės pasakos „Bruknelė“ veikėjai. Mūsų progimnazijos mokiniai buvo pasipuošę įvairiausiais kostiumais ir kaukėmis. Po eitynių Maironio literatūros muziejaus sodelyje vyko pasakos personažų pristatymas, skambėjo sukurtos skanduotės, mokiniai dalyvavo piešimo dirbtuvėlėse. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir skanėstais. Jauniesiems skaitytojams linkime, kad ir toliau neblėstų noras skaityti.