Mokomės per patirtį

2023 10 13
| atnaujinta 2023 10 13

Sakoma, kad geriausiai išmokstame ir suvokiame per patirtį, kai liečiame, gaminame, piešiame. Į tokią patyriminę kelionę spalio 11 dieną leidosi 1a, 2a ir 2b klasės. Mokiniai kartu su mokytojais aplankė Veliuonos miestelį, kur dalyvavo trijose edukacijose: „Senoviniai žaislai ir žaidimai“, „Daraktorinė ir tarpukario mokykla“, „Veliuonos krašto buitis“. Vaikai pasigamino savo senovinį žaisliuką – vilkelį, dalyvavo vilkelių sukimosi varžybose, apžiūrėjo buities reikmenis.

Vėliau vykome į Nemuno alpakų ūkį, kuriame turėjome galimybę susipažinti su verpimo rateliu, paliesti vilną bei siūlus. Taip pat turėjome nuostabią proga pašerti ir paglostyti švelniuosius ir gražiuosius gyvūnėlius – alpakas. Galiausiai sustojome Šilinėje, kurioje aplankėme Medaus slėnį. Šios edukacijos metu turėjome galimybę apžiūrėti avilį, susipažinti su bitėmis. Po puikaus pristatymo gardžiai gėrėme ten pagamintą žolelių arbatą, degustavome įvairių rūšių medų ir skanavome šeimininkų iškeptą nuostabaus skonio medaus pyragą.