Penktoji ir paskutinė projekto diena.

2023 06 03
| atnaujinta 2023 06 03
STEAM projektas „Gyvenimui mokomės“ uždaromas, nuleidžiama vėliava, dalijamės įspūdžiais, džiaugiamės gavę padėkas, Varėnos laikraštį „Merkio kraštas“ ir visa tai vežame į namus. Taip greitai prabėgo savaitė, tiek daug naujo ir įdomaus sužinojome ir išmokome. Visos patirtys, įgytos per projektą, turės išliekamąją vertę, tai žodžiais nenusakoma, tą reikia patirti. Naujos pažintys, bendros veiklos mus visus labai suartino. Džiaugiamės galėję būti šio projekto dalimi ir dėkojame mokytojui Albinui bei visiems mokytojams už padrąsinantį žodį, už nušluostytas džiaugsmo ašaras, už surastus daiktus ir už šilumą, kurios sulaukėme.
Labai džiaugiamės turėję galimybę bendradarbiauti kartu su VDU “Atžalyno” progimnazija ir labai tikimės, kad ši draugystė taps dar stipresnė!