Pilietiškumo žaidynės „Aš – Lietuvos pilietis“

2023 11 09
| atnaujinta 2023 11 09

Spalio 26 d. gausus būrys progimnazijos  mokinių dalyvavo Kauno miesto mokyklų 5-12 kl. mokinių pilietiškumo žaidynėse „Aš – Lietuvos pilietis“, kurias organizavo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Renginio tikslas – plėsti mokinių žinias apie gimtąjį kraštą, skatinti domėtis jo praeitimi ir dabartimi. Nuotoliniu būdu užduotis atliko 230 miesto mokinių. Tarp dvidešimties nugalėtojų, pasiekusių maksimalų galimų taškų skaičių, pateko  septyni progimnazijos mokiniai: Vytautas Petkevičius 7a;  Vakaris Gervė 7a; Karolis Zinevičius 7c; Jonas Dubickas 5b; Šarūnas Juodenis 7c; Simona Zavišė 8a; Giedrė Vengrauskaitė 7b. Jiems įteikti asmeniniai prizai. Mokinių dalyvavimą žaidynėse inicijavo istorijos mokytoja Daiva Sinkevičienė.