Pirmieji Lietuvoje

2021 10 01
| atnaujinta 2021 10 01

2b klasės mokiniai kartu su tėveliais ir mokytoja Vilija Skystimaite nusprendė matematikos pamokas paįvairinti „Matific“ mokymosi platforma.

„Matific“ mokymosi platformos pagrindinė stiprybė yra pedagoginiai principai, kuriuos sukūrė Matific komanda, tarp kurios narių yra Berkeley, Harvardo, Stanfordo ir Einšteino instituto mokslininkai, kurie yra žinomi pasaulyje kaip matematikos, informatikos, švietimo ir vaikų ugdymo ekspertai.

Mokinius įtraukia itin patraukli platformos kompiuterinė grafika, užduotys, kurias smagu ir įdomu atlikti.

Kiekvieno mokinio kelias link matematikos aukštumų yra skirtingas. Naudodamiesi „Matific“, mokiniai tobulėja savo norimu tempu ir sprendžia individualią interaktyvių užduočių seką. Spręsdami kiekvieną uždavinį, mokiniai naudojasi tiesioginiu interaktyviu grįžtamuoju ryšiu, kad rastų tinkamiausią sprendimo būdą. Mokytojai ir tėvai gali naudotis integruota ataskaitų realiuoju laiku teikimo sistema, kuri leidžia sekti mokinių pažangą kiekviename mokymosi etape.

Praleidžiant vos 15 minučių per savaitę prie „Matific“ užduočių, stipriai pagerėja matematikos rezultatai.