Projektas „Naujas lietuvių-ukrainiečių klasių ugdymas“

2023 06 30
| atnaujinta 2023 06 30

Mūsų progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Taisija, etikos mokytoja Birutė ir logopedė Diana dalyvavo projekto „Naujas lietuvių-ukrainiečių klasių ugdymas“ gerosios patirties stovykloje Druskininkuose. Projekte nuo spalio mėnesio iš visos Lietuvos dalyvauja 20 mokyklų komandų, dirbančių su karo pabėgėlių iš Ukrainos mokiniais. Penkias dienas mokyklų komandos drauge su lektoriais iš Izraelio ir Ukrainos – Ira Branytska, Dikla Oz, Yulie Kromchenko, Arik Mandelbaum – dalijosi per metus įgytomis patirtimis, aptarė, kaip sekėsi pritaikyti lektorių ir kolegų per mokymus teiktus siūlymus.

Visos savaitės užsiėmimai vyko per žaidimus, nes yra sakoma, kad mokytis ir išmokti galima įvairiais būdais, o rugsėjo mėnesį ši komanda dalinsis savo patirtimi su progimnazijos mokytojais.