Projektinė veikla „Pažink savo Tėvynę !“

2022 05 18
| atnaujinta 2022 05 18

Birželio 6 – 9 dienomis Žaliakalnio progimnazijos mokiniai „kietus“ mokyklos suolus iškeis į aktyvią veiklą ir poilsį kaimo turizmo sodyboje Merkinėje „Dzūkijos perlai“. Čia vyks keturių dienų projektinė veikla „Pažink savo Tėvynę !“, kurios tikslas: idėja + mokinio poreikiai + mokytojo talentas, kruopštumas, kantrybė = mokinio asmenybės raida. Mūsų mokinių  laukia istorijos pamoka Merkinės krašto muziejuje, pilietiškumo ugdymo veiklos su Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centro kariais. Mokytojos Birutė, Miglė ir Brigita ruošiasi ne tik  pasaulio pažinimo, matematikos, gimtosios kalbos pamokoms, bet muzikiniams vakarams prie laužo… Krepšinio, tinklinio aikštelės jau laukia sportininkų, o molbertai – dailininkų. Šios stovyklos koordinatorius Albinas Kaluževičius pažadėjo nemažai staigmenų.

Esame dėkingi tėveliams, suteikusiems galimybę ir mūsų mokiniams iš Ukrainos dalyvauti projektinėje veikloje „Pažink savo Tėvynę !“