Šachmatų turnyras „Laisvės keliu”

2024 01 15
| atnaujinta 2024 01 15

Antrą kartą vyko šachmatų turnyras „Laisvės keliu”, kurį organizavo progimnazija kartu su Lietuvos šachmatų mokykla. Gausus būrys dalyvių varžėsi trijose grupėse: jaunučių, jaunių ir suaugusiųjų. Visi dalyviai buvo apdovanoti prizais, suko sėkmės ratą ir laimėjo Lietuvos šachmatų mokyklos įsteigtus prizus: kepures bei pagrindinį prizą – magnetinių šachmatų rinkinį.

Sveikiname nugalėtojus!

Jaunučių grupės nugalėtojus : Adomą Kymantą (I vieta), Luką Lebedžinską (II vieta), Dominyką Putną (III vieta).

Jaunių grupės nugalėtojus: Kasparą Jakubauską (I vieta), Vytautą Petkevičių (II vieta), Kostą Ringaitį (III vieta).

Suaugusiųjų grupės nugalėtojus: Rolandą Juraitį (I vieta), Matą Gedžiūną (II vieta), Aleksandrą Kovalenkiną (III vieta).

Iki kitų metų.