Skaitykime šeimos narių rate

2024 05 02
| atnaujinta 2024 05 02

Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo šidį ( V. M. Tekerėjus). Vadovaudamiesi šiais žodžiais, balandžio 30-ąją dieną, 1a ir 2b klasės mokiniai kartu su mokytojais, tėveliais ir seneliais vykdė projektą „Skaitykime šeimos narių rate“, Ąžuolyno parke. Mokiniai skaitė knygas kartu su mokytojais, tėveliais ir seneliais, vėliau pasirinktam suaugusiam asmeniui pristatė ką per skaitymo laiką perskaitė. Labai smagu, kad tokių projektų metu mokiniai gali dalintis patirtimi, aptarti, padėti vieni kitiems. Skaitymas yra labai svarbus mūsų asmeniniam tobulėjimui, tad ieškome būdų, kurie skaitymą gali paversti mėgstama veikla, o perskaityti tekstai ir knygos – praturtintų žodyną, padėtų geriau įsigilinti ir suprasti. Paskaičius susitartą laiką, mokiniai galėjo surengti iškylą, pasivaišinti ir pažaisti. Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams, seneliams, kurie prisijungė prie bendro skaitymo.