Sportinės varžybos

2024 02 15
| atnaujinta 2024 02 15

Žmonės kartu gali padaryti tai, ko nepajėgtų pavieniui: protų ir rankų vienybė, jėgų sutelkimas – beveik visagaliai. (D. Vebsteris).

Šiais žodžiais vadovaudamiesi, pradinių klasių mokiniai dalyvavo Vasario 16-ąjai skirtose sportinėse varžybose. Mokiniai atliko įvairias sportines rungtis, fone skambėjo lietuvių liaudies muzika, dainos apie Lietuvą, o visų varžybų metu salę puošė LR simbolis – Vytis. Džiaugiamės mokytojo Albino suorganizuotomis veiklomis, nes mokinių veiduose atsispindėjo laimė ir džiaugsmas. Mokiniai noriai ir smagiai bendradarbiavo norėdami pasiekti užsibrėžtą tikslą – puikiai atlikti paskirtas užduotis. Pasibaigus varžyboms kiekvienas mokinys ir mokytojas gavo puikius apdovanojimus. Gera būti kartu!

Sveikiname visus su Lietuvos valstybės atkūrimo diena!