Susitikimas su Kauno Antano Smetonos gimnazijos atstovais

2021 04 01
| atnaujinta 2021 08 27

Kovo 30, 31 d. 8a ir 8c klasių mokiniai susitiko su Kauno Antano Smetonos gimnazijos atstovais. Susitikimą pradėjo gimnazijos pavaduotojos ugdymui Asta Švarplienė ir Asta Lūžaitė, kurios pristatė gimnazijos viziją ir kryptis. Sužinojome, kad gimnazija bendradarbiauja su universitetais ir vykdo įvairius projektus, kuriuose mielai dalyvauja gimnazistai.

Po gimnazijos pristatymo 8a klasės mokiniai buvo pakviesti į smagią, aktyvią pamoką „Perkusija judesyje“. Padedami kūno kultūros ir muzikos mokytojų Giedrės Vaitkauskienės ir Rasos Jankeliūnienės mokiniai sužinojo ritmo ir judesio svarbą, atliko aktyvias užduotis, kurios suteikė ne tik gerų emocijų, bet leido būti fiziškai aktyviems.

8c klasės mokiniai buvo pakviesti į įdomią geografijos pamoką, kurią pravedė geografijos mokytoja Gintautė Rakauskienė. Mokytoja papasakojo, kuriuose gyvenimo srityse praverčia geografijos žinios. Mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias spręsdami linksmą testą su Kahoot programėle.

Ačiū gimnazijos mokytojoms už naudingą ir puikiai praleistą laiką.

Kauno Antano Smetonos gimnazija (video)