Tarptautinė vaikų gynimo diena

2021 06 08
| atnaujinta 2021 08 27

1-4 klasių mokiniai ir mokytojos dalyvavo respublikiniuose ir progimnazijos  renginiuose bei akcijose, skirtose paminėti  Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Birželio 1 dieną vyko akcija „Vaikų gildijos žiedai”, kurią organizavo Vaikų gildija. Progimnazijos mokiniai gamino popierines gėles, kuriomis papuošė progimnazijos lauko erdves.

Respublikiniame eilėraščių konkurse „Ginti, saugoti, mylėti” dalyvavo  mūsų progimnazijos mokiniai: Vytenis Velička (4c klasė), kuris  su eilėraščiu „Laiminga vaikystė” laimėjo 1 vietą, Augustė Mikėnaitė (3b klasė) – 3 vietą,  Bitė Kildaitė (3b klasė), Silvestras Pužas (3b klasė), Gabija Leitanaitė (3b klasė) apdovanoti padėkomis. Mokinius ruošė 4c klasės mokytoja Lina Kaminskienė ir 3b klasės mokytoja Edita Ružinskienė.

Progimnazijos fojė pristatyta mokinių piešinių paroda „Vaikai – pasaulio gėlės”.