Tarptautinės KINGS olimpiados 2022 rudens semestro rezultatai

2023 02 09
| atnaujinta 2023 02 09

Mūsų progimnazija pasiekė puikių rezultatų mokinių neformaliojo ugdymo konkurse ir yra viena iš 150 aktyviausių Lietuvos KINGS olimpiadų 2022 rudens semestre.

Individualūs mūsų progimnazijos pasiekimai:

• tapo viena iš TOP 30 mokyklų visoje Lietuvoje pagal mokinių, dalyvavusių KINGS matematikos olimpiados finale, skaičių;
  • tapo viena iš TOP 50 mokyklų visoje Lietuvoje pagal mokinių, gavusių I žinių lygmenį patvirtinanti diplomą anglų kalbos olimpiados finale, skaičių;
  • tapo viena iš TOP 10 mokyklų visoje Kauno regione pagal mokinių, gavusių I žinių lygmenį patvirtinanti diplomą matematikos olimpiados finale, skaičių.

Individualūs mokinių pasiekimai:

• Matematikos olimpiadoje: Justė Andriuškevičiūtė (8b kl.)– 4 vieta Lietuvoje, Danielė Vyšniauskaitė (4c kl.) – 7 vieta Lietuvoje, Ignas Briedis (1a kl.) – 10 vieta Lietuvoje, Gabija Sriubaitė (2a kl.) – 31 vieta Lietuvoje.
  • Anglų kalbos olimpiadoje: Justė Andriuškevičiūtė (8b kl.) – 4 vieta Lietuvoje, Danielė Vyšniauskaitė (4c kl.) – 19 vieta Lietuvoje, Lukas Zinevičius (4c)– 35 vieta Lietuvoje, Judita Briedytė (4c kl.) – 39 vieta Lietuvoje.
  • Informacinių technologijų olimpiadoje: Danielė Vyšniauskaitė – (4c kl.) 14 vieta Lietuvoje, Judita Briedytė (4c kl.)– 48 vieta Lietuvoje, Amanda Šablinskaitė (3c kl.) – 50 vieta Lietuvoje.
  • Logikos olimpiadoje: Danielė Vyšniauskaitė (4c kl.) – 5 vieta Lietuvoje.
  • Lietuvių kalbos olimpiadoje: Danielė Vyšniauskaitė (4c kl.) – 35 vieta Lietuvoje, Amanda Šablinskaitė (3c kl.) – 49 vieta Lietuvoje.
  • Pasaulio pažinimo olimpiadoje: Emilė Martinaitytė (2b kl.) – 3 vieta Lietuvoje, Danielė Vyšniauskaitė(4c kl.) – 14 vieta Lietuvoje.

KINGS olimpiadų finalistus parengė pradinių klasių mokytojos metodininkės Lina Kaminskienė, Asta Maslauskienė, Audronė Freitakienė, Vilma Garnionienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja Jautrutė Časinienė, anglų kalbos mokytojos metodininkės Laimutė Pranevičienė, Jolita Baniulienė, Jurgita Miller.

Sveikiname mokinius ir mokytojus su puikiais pasiekimais. Linkime visiems ir toliau atkakliai siekti mokslo aukštumų!