Tarptautinės KINGS olimpiados 2023 pavasario semestro rezultatai

2023 09 15
| atnaujinta 2023 09 15

Mūsų progimnazija pasiekė puikių rezultatų mokinių neformaliojo ugdymo konkurse ir yra viena iš 150 aktyviausių Lietuvos KINGS olimpiadų 2023 pavasario semestre.

Individualūs mūsų progimnazijos pasiekimai:

• tapo viena iš TOP 50 mokyklų Kauno regione pagal mokinių, dalyvavusių KINGS matematikos olimpiados finale, skaičių;
  • tapo viena iš TOP 30 mokyklų Kauno regione pagal mokinių, gavusių I žinių lygmenį patvirtinanti diplomą anglų kalbos olimpiados finale, skaičių;
  • tapo viena iš TOP 10 mokyklų visoje Kauno regione pagal mokinių, gavusių I žinių lygmenį patvirtinanti diplomą lietuvių kalbos olimpiados finale, skaičių.

Individualūs mokinių pasiekimai:

• Informacinių technologijų olimpiadoje: Amanda Šablinskaitė (4c kl.) – 19 vieta Lietuvoje.
  • Lietuvių kalbos olimpiadoje: Vytautė Girdauskaitė (4c kl.) – 31 vieta Lietuvoje, Amanda Šablinskaitė (4c kl.) – 49 vieta Lietuvoje.
  • Pasaulio pažinimo olimpiadoje: Amanda Šablinskaitė (4c kl.) – 8 vieta Lietuvoje, Dominykas Rudzevičius (2a kl.) – 51 vieta Lietuvoje.

Sveikiname mokinius ir mokytojus su puikiais pasiekimais. Linkime visiems ir toliau atkakliai siekti mokslo aukštumų!