Trečioji projekto diena, arba kaip mes mėgstame vadinti – savaitės viduriukas.

2023 06 01
| atnaujinta 2023 06 01

Kaip įprasta, savo dieną pradėjome nuo rytinės mankštos. Pasportavę ir pasikrovę energijos skubėjome pusryčiauti, šiandien mūsų laukė gausūs pusryčiai. Po to skubėjome mokytis, nes žinojome, kad po pietų mūsų laukia susitikimas su pačių reikalingiausių profesijų atstovais.

Per pamoką „Noriu pažinti augalus“ mokytoja Vilma skatino domėtis gamta, ją tyrinėti ir pažinti bei ugdė supratimą, kad augalas – gyvas organizmas ir netinkamai su juo elgiantis, galima jam pakenkti.

Vėliau su mokytoja Birute dalyvavome STEAM pamokoje „Lietuva brangi“. Per šią pamoką susipažinome su pagrindiniais Lietuvos Valstybės simboliais ir jų reikšme. Panaudodami gamtinę medžiagą (šakeles, kankorėžius, žoleles, gėles…) kūrėme Lietuvos valstybės simbolius ir galvojome sau slapyvardžius.

Po gardžių pietų į svečius atvyko reikalingiausių profesijų atstovai: policininkas, ugniagesys gelbėtojas ir medikas, kurie mokė mus pirmosios pagalbos žingsnių – o juk šios žinios gali išgelbėti gyvybę!

Vakaro kulminacija – netikėta staigmena – atvyko mūsų svarbiausi asmenys – tėveliai! Šį vakarą kartu su tėveliais įsitraukėme į Varėnos J. Čiurlionytės meno mokyklos vaikų folkloro ansamblio “Avilys” muzikinę programą, o po jos visi kartu vaišinomės įvairiais skanumynais ir kalbėjomės. Po puikaus vakaro su tėveliais atsisveikinome iki penktadienio.