VDU Informatikos fakulteto Multimedijos laboratorija

2023 03 13
| atnaujinta 2023 03 13

Kovo 13 d. 1a ir 4c kl. mokiniai vyko į VDU Informatikos fakulteto Multimedijos laboratoriją. Apsilankymo metu vaikai ne tik susipažino su IT dėstytojo ir mokslininko profesijomis, bet ir išbandė įvairią įrangą: VR akinius, holografinius ekranus, 3D objektus AR aplinkoje. Vaikai sužinojo, kad net įvairūs žaidimai yra kuriami pasitelkiant matematikos bei informatikos žinias. Už edukaciją dėkojame Igno ir Juditos mamai Monikai Briedienei, kuri papasakojo apie savo darbą, pademonstravo darbo priemones. Buvo įdomu ne tik mokiniams, bet ir mokytojoms. Grįžome kupini įspūdžių. Džiaugiamės, kad tėveliai bendradarbiauja ir prisideda prie vaikų ugdymo, o mokiniai turi puikią galimybę susipažinti nauja profesija.